Bu cicileri alalı sanırım 1 ay kadar oldu. Oğluşuma t-shirt almak için uğradığımız Şaşkınbakkal Mothercare’de bebek reyonuna da gitmezsek olmazdı…

Ben mart ayının sonlarına doğru bir aksilik olmazsa inşallah doğum yapacağım… Kızımda ele avuca geldiğinde 3 aylık olacak ve tamda güzel yaz mevsiminde olmuş olacağız… Diğer mağazalarında bulamayacağınız bir şey vardı:) Yazdan kalan ürünler indirimli şekilde bir reyonda duruyordu… Dayanamadık hemen kızıma yazlık ciciler aldık… Alpişim zaten bu kardeşime çok güzel olur deyip taşıyordu elbiseleri... 


Bunu da alalım annecim bunu da alalım:)

Yaza doğumu gelecek olanlar varsa hiç durmasınlar indirimli fiyatları harikaydı… Almamak imkansız!!!Ama bunlardan daha önemlisi var ki ; O da Zeynep teyzesinin hediyesi… Hamile olduğumu duyar duymaz buluştuk.Buluştuğumuzda da beni bu güzel hediye bekliyordu… Kızımın ilk cici hediyesi buydu… Hem daha o zaman cinsiyeti belli değildi :) O yüzden pamuk beyaz…

Ve geçen haftaki ziyaretimizde de bu cicileri hediye etti. Hepsi çok güzeller… Bir kez daha teşekkür ederiz Zeynep teyzesine ve kuzularına :)
DeliKadın Pinar

8 yorum:

Alya Tekin dedi ki...

Ada'cığım güle güle giysin, sağlıkla büyürken bunlar küçülsün üzerinde...

nazan dedi ki...

Eminim hepsi çok yakışacak Zeynep Teyzesinin zevki zaten tartışılamaz.adamızın üzerinde görmek için sabırsızlıkla bekliyoruz :)

İlknur dedi ki...

hepsi cok güzel hele mavi ile kırmızı elbiseye bayıldım.. Zeynep teyzesininde yüreğine sağlık.
güle güle giysin Ada'mız..

Ece Nur'un Annesi "Mine" dedi ki...

Allah bağışlasın canım çocuklarını!
İnşallah her zaman sağlıkla-mutlulukla sıcaklarsınız birbirinizi :)
Cicileriniz gerçekten çok cici.İşin alı, kız çocuğu olunca, tadına doyulmaz alışverişler çıkıyor ortaya :D

Doğa dedi ki...

Allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın.. hepsı bırbırınden guzel..ve sırın..ama dunyaya gelecek olan..mıs kokulu..emınım daha da guzel ve sırın olacak..

Sevgıler..

İki Deli Kadın(Pınar) dedi ki...

Zeynepçim tekrar teşekkür ederiz...)

Nazancım, süre azaldı yaza göreceğiz inşallah :)

İlknurcum; Mavi bluzu abisi seçti :)

Minecim, öncelikle hoşgeldin... Valla biz kadınlar alışverişin her türlüsüne bayılıyoruz... Ama tabii ki kıza alışveriş bir başka oluyor çünkü seçenekler inanılmaz :)

Doğacım sende hoşgeldin... O miss gibi kokunun gelmesini bekliyorum bende... Yoksa kıyafetlerin hiçbir anlamı yok o koku olmadan :)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Çok şeker tulum ya güle güle giysin canım

İki Deli Kadın(Pınar) dedi ki...

Edacım,
Teşekkür ederim :)

Yorum Gönder

Bakalım bu işe siz ne diyeceksiniz!!!